Takip Edin:

Topraklama Tesisatı

Topraklama TesisatıÜmraniye Elektrikçi firmamız kullanılan mevcut Elektrik tesisatlarınızdaki topraklama tesisatınızın testlerini yaparak raporlamakta ve yeni topraklama tesisatı kurulumu hizmetlerini vermektedir.

Topraklama Tesisatının amacı olası bir hata durumunda oluşacak adım ve dokunma gerilimlerinin insan hayatını tehlikeye sokacak düzeyde olmasını önlemek veya bu tehlikeli gerilimleri tamamen ortadan kaldırmaktır. Elektrik sistemlerinin sürekliliği ve insan hayatını güvenceye almak için elektrik sistemlerinde, gerilim altındaki kısımlar yalıtılırlar. Toprağa karşı yalıtımda, çeşitli nedenlerden dolayı, her zaman bozulma ve delinme şeklinde hata meydana gelmesi olasıdır.Topraklama tesisatı, meydana gelebilecek bu çeşit bir hata durumunda, insan hayatını güvenceye almak amacıyla uygulanan çok önemli ve gerekli tesisatlardan biridir.

Ümraniye Elektrikçi firmamız siz müşterilerine gerekli yetki belgelerine sahip yıllara dayanan deneyimi ile topraklama tesisatı işlerinizi uzman kadrosuyla sunmaktadır.

Ümraniye Elektrikçi

Ümraniye Elektrikçi

7 Gün 24 Saat kesintisiz, profesyonel ve hesaplı hizmet sunuyoruz. Her türlü elektrik arıza ve diğer problemleriniz için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Bize Ulaşın

Altınşehir Mh. Şenel Cd. No:59
PK 34775 Ümraniye / İST.
(0 216) 365 07 98 (0 216) 365 07 98
(0 535) 688 75 17

Neredeyiz